mujjo-logo
روکش مک بوک ۱۳ اینچی مشکی
سیــاه
490,000 تومان

یک طـراحـــی قـدرتمنـد

زیبــــایی فریبنـده

ساخته شده از میکس زیبای نمد و چرم طبیعی گیاهی، این روکش جهت مک بوک‌های ۱۳ اینچی طراحی شده است

زیبــــایی فریبنـده

حضـوری زیبا از روکش با کیفیت مک بوک‌های ۱۳ اینچی. رنگ‌بندی طبیعی و گیاهی بسیار زیبای سطح گسترده‌ای با قهوه‌ای مایل به زرد (Tan) در نمای رویی این روکش، که به موجب آن کنتراست و تضاد بسیار قدرتمند و زیبایی با خاکستری نمای پشت آن ایجاد می‌کند که با یک زیپ آلیاژ سفارشی از یکدیگر جدا می‌شوند که نشانگر ساخت زیبای این روکش است.

مواد و جنس با کیفیت غیر قابل باور

ما با اصل طرح شروع کردیم، ابتدا جنس این روکش مشخص شد و سپس قسمت‌های مختلف آن با توجه بیش از حد به یکدیگر متصل شدند. وقتی این روکش را به دست بگیرید سریعا کیفیت مرغوب آن به نظر خواهد رسید. این روکش با بکارگیری نمد و چرم صد در صد طبیعی و گیاهی تولید شده است.

کـاملا کـاربردی

زیپ با کیفیت خاکستری تیره YKK یک منحنی L مانند ایجاد می‌کند که با توجه به این طراحی، می‌توانید به راحتی مک بوک خود را از داخل این روکش در بیاورید و یا مجددا داخل آن بگذارید. در داخل آن دو قسمت متصل به هم که فضای جداگانه‌ای ایجاد کرده است  طراحی گردیده تا بتوانید کاغذها، مدارک، ایرفون و خودکار موارد ضروری خود را در آن جای دهید. سپس یک قسمت داخلی دیگر دارای اسلات‌ها و بخش‌های کوچک تولید شده از چرم گیاهی در آن پیاده سازی شده است تا بتوانید مدارک و کارت‌های بانکی و حتی SD card در آن جای دهید. طراحی این روکش به گونه‌ای است که تمامی مدل‌های مختلف Macbook های ۱۳ اینچی شامل: مک بوک ایر، مک بوک پرو و مک بوک پرو رتینا در آن جای بگیرد.