mujjo-logo
iPad Mini Sleeve - SL-019
سیــاه
310,000 تومان

طـــراحی تحسیـن شـده

زیبـایی آیپد را دو چندان کنید

ساخته شده از میکس زیبای نمد و چرم طبیعی گیاهی، این روکش جهت جای دهی تمامی آیپد مینی‌ها طراحی شده است

بـازگشت به اصـل

یکی از بهتـرین طراحی‌های MUJJO بروز رسانی شده، به طوری که تمامی زوایای نسل قبل این روکش مجددا بررسی شده و در این نسخه به بهتـرین شکل ممکن پیاده سازی شده است. ما با اصل طرح شروع کردیم، ابتدا جنس این روکش مشخص شد و سپس قسمت‌های مختلف آن با توجه بیش از حد به یکدیگر متصل شدند.

طـــراحی تحسیـن شـده

تمامی پرچ‌ها و رویه آنها طوری طراحی شده‌اند که وقتی آن را به روی میز می‌گذارید تنها نواحی نرم آن با سطح برخورد داشته باشد. وقتی این روکش را به دست بگیرید سریعا کیفیت مرغوب آن به نظر خواهد رسید. این روکش با بکارگیری نمد و چرم صد در صد طبیعی و گیاهی تولید شده است

در داخل آن دو قسمت متصل به هم که فضای جداگانه‌ای ایجاد کرده است  طراحی گردیده تا بتوانید کاغذها، مدارک، ایرفون و خودکار موارد ضروری خود را در آن جای دهید. سپس یک قسمت داخلی دیگر دارای اسلات‌ها و بخش‌های کوچک تولید شده از چرم گیاهی در آن پیاده سازی شده است تا بتوانید مدارک و کارت‌های بانکی و حتی SD card در آن جای دهید.

چرم و جنس با کیفیت غیر قابل باور

این قاب چرم از بهترین کیفیت چرم‌های گیاهی تولید شده است. این چرم معروف موجب موفقیت چشم‌گیر و جهانی محصولات MUJJO شده است. تمامی این کیف‌ها با دقت به جزئیات دوخته شده، جهت دوام واکس زده شده و در روغن آنیلین خوابانده شده تا رنگ بهتری بدست بیاورد. یکی از مزایای این چرم جا افتادگی و حفظ زیبایی خود پس از مرور زمان در استفاده است.

بنا به ذات چرم‌های طبیعی و گیاهی، این روکش‌ها احساس سختی و نرمی را همزمان تداعی می‌کنند، کیفیت این چرم موجب می‌شود تا ما آن را به صورت دست نخورده از حالت اصلی به خط تولید بیاوریم و به اصل خود پایدار بمانیم.