mujjo-logo
Leather Case for iPhone 7 Plus-CS-024
سیــاه
250,000 تومان

با قـاب جدید آیفون ۷

آشـنا شوید

طراحی شده برای آیفون ۷ پلاس با استفاده از چرم طبیعی و گیاهی. این قاب تا به حال در سطح جهانی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و حالا توسط شرکت بلوچ در ایران روانه بازار شده است.

جیـب بـــاد کـرده نداشته باشیم

این قاب با تکنولوژی لبه‌های محکم ما تولید شده است تا طول عمر بیشتری داشته باشد و کیفیت آن پس از استفاده روزمره کاهش پیدا نکند. قاب چرم طبیعی و گیاهی MUJJO تا به حال در سراسر دنیا مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفته است و حالا توسط شرکت بلوچ روانه بازار ایران شده است. طراحی این قاب، بر اساس نسل قبلی خود، طوری طراحی شده که نه تنها کارایی و استحکام خود را حفظ کند بلکه زیبایی آن هم در نگاه اول تشخیص داده شود. شما با این قاب موبایل می‌توانید ۲ تا ۳ کارت اصلی خود، مانند کارت‌های بانکی، دانشگاهی و یا مترو و غیره را در آن بگنجانید.

دوخت دستی بر اساس استانداردها و پترن‌های MUJJO باعث ظرافت بالای این قاب آیفون شده است.

جیــر داخلـی

جنس داخلی این قاب چرم طبیعی، جیر است، این سطح صاف و نرم داخلی آن،‌ احساس یک ساتن لوکس را منتقل می‌کند.

طـراحی ظریف و باریک

یک خط منحنی برش خورده، به زیبایی و با زاویه‌ای بسیار دقیق قسمت نگهدارنده کارت‌ها را از پوشش اصلی نگهدارنده آیفون شما جدا کرده است تا هر بخش به صورت جداگانه‌ای و به صورت کاملا امن بماند. قاب آیفون ۷ پلاس MUJJO با ظرافت تمام طراحی شده است.

طبق استانداردهای MUJJO این کیف گوشی آیفون کاملا کارآمد و ساده طراحی شده است، طوری که از دور فریاد نمی‌زند: «هی، منو نگاه کن» اما به آرامی و ظرافت، زیبایی خود را نمایش می‌دهد که تا حد بسیار زیادی مدیون جنس مرغوب چرم صد در صد طبیعی و گیاهی خود است.

با باز کردن درب این قاب، شما به کنترل صدا و شارژ lighting دستگاه آیفون ۷ پلاس خود دسترسی خواهید داشت.

تکنولوژی لبه‌های نرم و پُلی‌کربن

تولید شده از مواد ماندگار و پولیش شده پُلی‌کربن، لبه‌های این قاب به بهترین نحو ممکن و حفظ ظرافت، مستحکم شده است. این روش ثابت شده یک قدم رو به جلو جهت حفظ بهتر گوشی و خود قاب است، این قابلیت موجب شده در جاهای سخت حتی هنگام داخل جیب شلوار جین گذاشتن کیفیت این قاب حفظ شود.