mujjo-logo
Leather Sleeve for iPhone 7-SL-102
قهـوه ‌ای
150,000 تومان

ظریف.

ساده. برازنده.

طراحی شده جهت نگهداری ۲ یا ۳ عدد از کارت‌های اصلی شما با استفاده از چرم طبیعی و گیاهی. این روکش آیفون ۶ و یا ۷ هم نگهدارنده تلفن همراه شما است و هم کارت‌های عابر و یا بانکی شما.

طـراحی ظریف و باریک

بریده شده از چرم طبیعی گیاهی یک‌پارچه MUJJO . این روکش آیفون ۷ و یا ۶ شما را به ظرافت در میان خود جای می‌دهد، با یک برش کج و زیبا محلی برای کارت‌های اصلی شما تعبیه شده است که می‌توانید ۲ تا ۳ کارت خود را در آن جای دهید و جیب‌تان را سبک‌تر کنید.

 

جیـب بـــــــاد کـرده نداشته باشیم

قطعا هیچکدام از ما دوست نداریم همه چیز در جیب‌هایمان بریزیم و همیشه مجبور باشیم که موبایل و کیف پول باد کرده را حمل کنیم. این کیف چرم آیفون به شما اجازه می‌دهد که نه تنها از موبایل خود محافظت کنید بلکه کارت‌ها و پول نقد خود را نیز در آن جای دهید.

کـاملا کـاربردی

جیب‌های این قاب موبایل آیفون به طوری طراحی شده است که نه تنها ظرافت خود را حفظ کند بلکه کاملا کاربردی باشد، سایز آن به طوری است که به راحتی در جیب جلو، عقب و یا کیف شما جای بگیرد. طراحی به طوری است که زیبایی و کارآمدی هر دو مد نظر قرار گرفته شده است.

تولید شده با چرم طبیعی و گیاهی معروف MUJJO

این قاب چرم از بهترین کیفیت چرم‌های گیاهی تولید شده است. این چرم معروف به کیف موبایل شما شخصیت می‌دهد و جنس آن موجب موفقیت چشم‌گیر و جهانی محصولات MUJJO شده است. تمامی این قاب‌ها با دقت به جزئیات دوخته شده، جهت دوام واکس زده شده و در روغن آنیلین خوابانده شده تا رنگ بهتری بدست بیاورد. یکی از مزایای این چرم جا افتادگی و حفظ زیبایی خود پس از مرور زمان در استفاده است.